Håndsender med 12 trykknapper, type: MIX868-12K
Du kan ikke se priserne, fordi du ikke er logget ind.
Ikke kunde endnu? Anmod om din konto.
Beskrivelse
MIX868-12K er en kompakt håndholdt sender med 12 trykknapper, der er kompatibel med alle RDA-modtagere med en frekvens på 868MHz. Frekvensen på 868MHz med KeeLoq-kode garanterer en god rækkevidde og sikker betjening af denne håndholdte sender. MIX868-12K kan nemt monteres på væggen med den medfølgende holder med magnet.
Specifikationer
SKU 521645.000022
Length 100 mm
Width 80 mm
Height 20 mm